Evli kadın kocasının bir süreliğine şehir dışına çıkmasını fırsat bilerek onu aldatmanın peşindedir. Her şeyi bilen erkeklerden ziyade yeni yetme olanlar onun daha hoşuna gider. Onlara nasıl gerçek sikiş yapılır onu öğretmek için kendisine süt çocuğunun tekini bulur. Gözlüklü ve heyecanlı bir tip olan elemanı evine davet ederek onunla yakınlık kurmaya çalışır fakat eleman heyecandan eli ayağı titrediği için kadına sokamadan boşalır.

Gece burada kalarak ertesi gün olduğunda sabahın erken saatlerinde kadın seksi kıyafetlerini giyerek erkeği uyandırır. Salak herif karının amını bile doğru dürüst yalayamaz ve iş tam sokma sırasına geldiğinde ne yapacağını bilemez ve eve gitmesi gerektiğini söyler. Evli kadın bu erkeği güzelce eğitmek için hafta sonu tekrar gelmesini söyler.

Heyecandan soğuk terler atan genç, evden gider ve hafta sonu geldiğinde koşarak kadının evine gider. Bu kez onu iç çamaşırlarıyla karşılayan kadın, ona işin aslını söylemek ister. Evli olduğunu ve bu günün son günüleri olduğunu dile getirdiğinde genç erkek bunu iyi değerlendirmek ister.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.