Evli adam son dönemlerdeki kriz yüzünden işsiz kalmıştır. Evine bakabilmek için şirketlere iş başvurusunda bulunur. Bugün 4 kadın ortaktan oluşan firmaya görüşmeye gelir. Başvuru yapan herkese sırayla tek tek içeriye çağıran patronlar birebir konuşup değerlendiriyorlar. Bizim adamdan bir önceki gay olduğu için şirket sahipleri kendi aralarında gülüşüp beğenmiyorlar.

Bir sonrakinde ise bahsettiğimiz evli herif içeriye giriyor. Başvuru sırasında özgeçmişi sunar fakat yetersizdir. Deneyimi olmadığı için masada oturan karılardan geçer not alamaz. Ona başka bir konuda şans vermeyi düşünen patronlar “Am yalamayı sever misin?” diye soru yöneltiyorlar. Neye uğradığını şaşıran adam fırsat buldukça yalarım cevabını veriyor.

Bununla tatmin olmayan karılar ikinci soruyu “Büyük meme sever misin?” diye soruyor. Kendisini aşağılanmış hisseden lavuk özellikle eşi olduğunu belirtiyor. Karşısındaki orospulardan bunun bizim için bir önemi yok cevabını alıyor. Eğer büyük penisiyle azgın orospuları doyurabilirse işe alınacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments