Ev hanımı olmak oldukça zor bir durum olsa gerek. Birde ergenlik dönemine yeni giren azgın bir erkek çocuğunuz varsa işler iyice problem olmaya başlar. Kocaman memeleri olan anne çamaşır makinesindeki kirli çamaşırları almaya başlıyor. Havlular dahil olmak üzere her yere boşalan çocuğundan oldukça şikayetçi olan kadın kirlileri topladıktan sonra mutfağa geçiyor.

Kirli tabakları yıkamaya başlıyor ve çocuğu sikini sallayarak yanına geliyor. Üvey evladına bağırıp çağırarak “git üzerine bir şeyler giy bıktım senin bu azgınlığından” diye söyleniyor. Ardından çocuk gidip geliyor ve aynı şekilde penisi sallıyor. Bu veletin azgınlığından bıkan kadın “al sokta rahatla” diyerek bulaşıkları yıkarken bacağını açıyor ve çocuğunun kendisini sikmesine izin veriyor.

Çocuk bir kaç git gel yaptıktan sonra boşalacağı sırada penisi annesinden çıkartıyor ve mutfaktaki bulaşık makinesine boşalıyor. Sonunda bittiğini sanan anne dölleri temizlediği sırada evladı yine geliyor ve yerde köpek pozisyonunda olan kadının elbisesini sıyırıyor ve sokmaya devam ediyor. Bu tarz durumlardan illet eden kadın ise madem sikeceksin gel rahat bir yere geçelim diyerek çocuğu yatağa götürüyor.

Usanan kadın son raddeye gelerek gözden her şeyi çıkartıyor. Artık çoraplara ve havlulara boşalmaması için söz vermesini istiyor. Çocuğun canına minnet böyle bir kadını kim becermek istemez? Bu gün bu problemi artık kökünden çözmek isteyen kadın ayakkabılarını oğluna çıkarttırıyor. Hemen sonrasında çok istekli olan ufaklık vajinaya yapışarak klitorisi dilliyor.

Öncelerinde isteksiz olan annesini sonunda bezdirip mecburiyetten istekli olmasını sağladığı için çok mutlu. Olgun ve azgın annesine istediği tüm pozisyonlarda sert bir şekilde kaydıktan sonra karının baya büyük olan memelerine tüm döllerini akıtarak, bir daha evin sağına soluna boşalmaması gerektiğini öğreniyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments