Adamın yediği naneler yüzünden karısının başı belada. Eve gelen koca memeli belalı kadın bu takıldığı adamın karısını öldürmek için kiralık bir katil gönderiyor. Zenci kadın telaşlı bir şekilde telefonuna koşuyor ve kocasını arıyor. Eve gelen kiralık katili öldürdüğünü ve bu serseri kadının evde olduğundan bahsediyor. Telefona gelen bildirimleri gören adam ilk fırsatta geriye dönerek gazı köklüyor ve eve doğru geliyor. Bu sırada kadınlar birbirleriyle karşılaşıyor.

Eve gelen şıllık “kocan beni sikiyor ve o benim” diyor ve birbirleriyle kavga etmeye başlıyorlar. Yumruklar, tekmeler, amcıklar ve memeler havada uçuşuyor. Neredeyse birbirlerini öldürecekleri sırada eleman yetişiyor ve kızları ayırıyor. Koca memeliye “neden buraya geldin burada ne işin var” dediğinde “hani beni seviyordun ben senin için iki gecelik bir seks objesi miyim” diyor. Zenci kadında kocasını kaptırmamakta kararlı. Bu sırada evinin salonunda bir ceset gören adam polisi arayacağını söylüyor.

Adamın telefonunu alıp başka bir yere atarak üzerini çıkartan orospu, soyunuyor ve hangimizi istiyorsun bakalım diyerek ortalığı karıştırıyor. Karısı ve haneye tecavüz eden kaşar üzerini çıkartarak birbirlerine laf atıyorlar. Bildiğin bir yarağın başında kavga eden bu hatunlar soyunarak bankoya domalıyorlar ve beni sikiceksin hayır onu sikmeyeceksin diyerek tartışıyorlar. Olayın şokuyla ne olduğunu anlayamayan adam yere oturup sikini başında kavga eden karısı ve ara sıra becerdiği kadını izliyor.

Elemanda orta yolu bulabilmek için bi birine bir diğerine veriyor. Kızlar çıldırmışcasına penis emiyorlar. Bir yandan laf dalaşına girerken diğer yandan birbirlerine hakaretler ediyorlar. Ortalık biraz sakinleşince kızları sırayla düzdükten sonra eve gelip bu engameyi yaratan kadını silahla öldürüyor. Karısına sarılarak olanlar hakkında özür diliyor ve sonsuza kadar bir daha böyle bir şeyin olmayacağını söylüyor. Ardından polisi arayarak bu cesetlerin alınmasını isteyerek polise rapor veriyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments