Büyük bahçeli ve havuzlu evin havuzunda serinlemekte olan genç kız güneşlenmek için şezlonga uzanıyor. Güneş teniyle buluştuğunda oldukça azdırıcı bir hal alıyor. Bahçeyi budayan adam kızla karşılaştığında kusura bakma hanımım rahatsız ettim diyor ve işine devam ediyor. Kız için aynı durum geçerli değil çünkü bu adama bakarak hayal kuruyor ve onu istiyor.

Dudaklarını ısırarak haince bir plan kurarak bikinisinin üzerini çıkartıyor. Dik memeleri her erkeği baştan çıkartabilecek bir şekle sahip. Ardından kıvırtarak alt kısmı da çıkartıyor ve bahçıvanın dikkatini çekmeye çalışıyor. Yanına kıvırta kıvırta gidiyor ve adamın gözlerini üzerine almayı başarıyor. Ardından geri şezlonga giderek güneş yağını alıyor ve “beni yağlar mısın” diye bir teklifte bulunuyor. Olur diyen adam eldivenleri çıkartarak “ellerim biraz sert olabilir seni incitirsem kusura bakma” der ve işe koyulur.

Sırtını yağladıktan sonra göğüslerini de isteyen kıza hayır diyemez ve güzelce okşayarak yedirir. Bu sayede kız hayal ettiği şeye çok yaklaşmıştır. Ellerine hakim olamayan adam ise kızın amcığına doğru hareket eder ve dokunmaya başlar. İşlerin buraya geleceğini tahmin eden adam kıza bir kaç öpücük kondurduktan sonra yere eğilen kızın karşısında şortunu sıyırır. Doğadaki kuş seslerinin eşliğinde taşaklarını emdirir ve çimenlerin üzerinde onu düzer.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments