Uzun zamandır evimizde çalışmakta olan hizmetçiyi bir çok kez annemlerin odasına mastürbasyon yaparken gördüğüm için onu yakından izlemek istiyordum. Sırf bu yüzden o eve gelmeden önce ebeveyn yatak odasına giderek yatağın altına girdim ve beklemeye başladım. Bu sırada arkadaşımla bir yandan konuşurken hizmetçi eve girdi ve hemen telefonumdan video kaydını başlatarak beklemeye devam ettim.

Kendisi odaya girdiği gibi dolapları kurcalayarak bir kaç iç çamaşırı aldı ve onları giydikten sonra kamera karşısına geçerek sapıkça şeyler söylemeye başladı. Ben de bu sırada yatağın altında onun söylediği her şeyi kayıt altına alıyor, bir yandan da onu dinliyordum. Bu sırada daha net görüntü alabilmek için yatağın altından elimi uzattım ve yanlışlıkla telefonu yere düşürdüm.

Çıkan sesten benim orada olduğumu anladı ve bana öfkeli bir şekilde burada ne aradığımı sordu. Asıl bu soruyu sorması gereken kişi bendim çünkü kendisi bizim çalışanımızdı ve onu işten attırabilirdim. Sırf bu tarz tatsız olaylar yaşanmasın diye benimle yakınlık kurdu ve ilişkiye girdi. Anlaşılan bundan sonra bu yaşlı kadını istediğim her zaman sikebileceğim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment