Ben evde oturmuş televizyon izlerken annem arkadaşlarıyla golf oynayıp gününü gün ediyordu. Eve geldiğinde anılarını anlatırken ona ayak masajı yapmamı istedi. Dövmeli bacaklarını uzattı bende ovalamaya başladım. Bir yandan çenesi kapanmak bilmiyordu, gittikleri mekanda garson çocuğa dibi düşmüş. Onun sikini yalamamak için kendisini zor tuttuğunu söyledi. Babamı aldatmasını istemiyordum mutlu ailemiz bu yüzden yıkılabilirdi.

Annemin söylediğine göre babam sikini kullansaydı bunlar olmazmış. Seks hasret kaldığı içinde böyle orospuluklar yapıyor. Ona kötü kız arkadaşlarıyla görüşmemesini söyledim çünkü bizimkininde kafasını karıştırıyorlar. Ayak masajı yaptığım sırada annemin bacak arasına gözüm kaydı ve iç çamaşırı yoktu. Kıllı amcığı olduğu gibi görünüyordu, onu uyardım fakat bilerek giymediğini söyledi. Konu döndü dolaştı benim kız arkadaş edinememe geldi.

Annem dövmeli ayaklarıyla sikimi okşamaya başladı, niyeti beni azdırmak mıydı bilmiyorum ama çoktan başarılı olmuştu. Elbisesini iyice yukarıya sıyırdı ve kestaneyi bana gösterdi. Bunun oğlu olmamla alakası yokmuş, sadece cinsel ihtiyaçlarımızı giderecekmişiz. Başta pek hoşuma gitmesede içine soktuktan sonra aşırı zevk aldım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.