Bekar erkek evini kendisi temizleyemediği için bir temizlik şirketi ile iletişime geçer. Onlardan işini iyi yapan bir kadın hizmetçi ister ve ücreti peşin olarak gönderir. Şirket tarafından ayarlanan işçi, adresi aldıktan sonra geç kalmadan temizlik yapacağı eve gider. Kapıyı açan ev sahibi, ilk dakika da bu hizmetçiye yan gözle bakmaya başlar ve onu içeri buyur eder.

İçeri giren temizlikçi vakit kaybetmeden işini bitirip evden gitmenin peşinde olsa da, ev sahibi olacak ırz düşmanı kadın yerleri silerken onun götünün resmini çeker. Altında kısacık şort ile eğilip kalktıkça etli amcığı belli olan kadının fotoğraflarını çeken sapık, o yokken çavuşunu çıkarıp anıra anıra asılmaya başlar. Mutfakta ki işini yaparken duyduğu seslere kulak veren koca götlü, bu şerefsiz adamı yakalar.

Bunu gören hatun, eşyalarını toplayarak evden çıkmak istese de edepsiz herif “-Açıklayabilirim!” diyerek kadının yanına gider. Onu ikna edebilmek için elini cebine götürür ve bir deste para çıkararak yerlere atmaya başlar. Tanesi 100lük olan kağıtları gören esmer hizmetçi, yere eğilir ve emekleye emekleye paraları toplamaya başlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.