Ebeveynlerim ayrıldıktan sonra annemle kalmayı tercih ettim. Mutlu mesut hayatımıza devam ederken son günlerde ilginç olaylar yaşadık sizlere ondan bahsedeyim. Spora başlayan annem her geçen gün dahada sıkılaşmaya başladı. Dışarıya doğu çıkan poposuna bakmamak elde değildi. İdmana gitmeden önce üzerine yapışan daracık taytını giydi ve karşıma geçip fiziği hakkında yorum yapmamı istedi. Sen benim oğlumsun bunda bir sakınca yok diyede not düştü.

Götüne bakıp ne hayaller kurdum bir bilseniz, spordan gelince akşamına kız arkadaşlarıyla içmeye gideceğini söyledi, geç geleceği için kapıyı kilitleme dedi. Siyah pullu seksi elbise giyip çıktı, benimde dalgınlığıma geldiği için eve giriş kapısını kilitlemişim. Gecenin bir vakti seslere uyandım kalkıp alkollü annemi içeriye aldım.

Fermuarı sıkışan elbisesini çıkartırken yardım etmemi istedi. İşte burada istemsizce dokundurmaya başladım ve sikim kalktı. Kafası güzel mom bunu fark edince avuçladı. Onu üzerindeki dar elbiseden kurtarınca tuvaletin üzerine oturdu ve benimkini ağzına aldı. İlk gün buna bir posta çaktım ve artık fuck buddy olduğumuza göre devamındaki 2-3 boyunca farklı zamanlarda sikip videoları sizinle paylaştım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments