Parayı bulunca biraz değiştiğim doğrudur. Eve kadın çağırmalar, seks partileri falan derken canımın her istediği kadınla birliktelik yaşar olmuştum. Gözüme kestirdiğim bir olgun kadın vardı. Bu kadının benim liseden öğretmenim olduğunu biliyordum fakat bunu ona gelince söylemek istedim. Geceliği çok pahalıydı fakat paraya kıyıp onu eve çağırmak istedim. Öncesinde temizlikçi tutarak evi temizlettim ve bu kadının gelmesini bekledim.

Eve geldiğinde tabi ki beni tanımamıştı. Okuldayken biraz sessiz biriydim ve kimseyle iletişim kurmazdım. Ona kendimi tanıtmak istedim çünkü yıllar öncesinde bile onu çok seksi bularak sikmek istiyordum. Yıllar önce hayalini kurduğum kadın bu gün evimdeydi ve onu keyfime göre giydirdikten sonra unutulmaz bir gece yaşadım. Giderken tekrar görüşmek istediğini söylese de, tek gecelik bir ilişki olduğu için umurum da değildi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

4 Comments

 • kerim 1 sene ago

  admin türkiye de ki internetten haberin yok galiba 1080 niye atıyon kafan mı güzel

  • Admin 1 sene ago

   Kerim merhabalar, kafamız güzel değil filmde 1080p değil. İnternet hızlarının farkındayız bu yüzden düşük çözünürlük tercih ediyoruz. İyi seyirler dileriz ☺️

 • Selami 1 sene ago

  bu kadar düşük kalite atma be admin kardeşim biraz daha en azında 720p falan yap yani 🙂

 • Faruk 1 sene ago

  Admin 1.3mb ile izliyorum iyi bir deger video sounlu heralde donadona ilerliyor diger videolarda olmuyor .

  HDABLA cok muq site