Odamda bilgisayardan kart oyunu oynayarak vakit geçirirken annem birden odaya daldı. Buranın benim özel alanım olduğunu söyleyerek ona dışarı çıkmasını söylesem de salak salak konuşarak keyfimi kaçırıyordu. En sonunda kız arkadaşım hakkında ileri geri konuşunca nevrim döndü ve bende ona küfür ederek odadan gönderdim.

Salak karı kız arkadaşıma takmış bir haldeydi ve açıkçası ne yapacağımı bilmiyordum. Neyse aradan biraz zaman geçti ve ben sikimi sıvazlarken annem tekrar odaya geldi. Hemen üstümü kapatıp dalgayı yatırdım ve ona gelmesini söyledim. İçeri girdiğinde sabah söyledikleri için özür dilemek istedi fakat basit bir özür ile beni atlatamazdı. Sırf bu yüzden yatağıma oturmasını istedim ve bana oral seks yapmasını söyledim.

Onu affetmem için her şeyi yapacağını biliyordum çünkü benimle arasını iyi tutmazsa babamdan azar işiteceğini biliyordu. Tam ağzına verdim taşaklarım kasılmaya başladı boşalacağım zannederken birden içeriden kapı sesi duydum. Babam eve geldiği için anneme hemen odadan çıkmasını söyledim. Boşalamayıp bu şekilde kalınca, kendi işimi kendim halletmem gerekti.

Bu olaydan sonra aradan bir kaç gün geçince bir gece yarası annem kafası kıyak bir şekilde eve geldi. Önünde ki cam kapıyı görmeyip kafasını oraya çarpınca beni gülme krizine bile sokmuştu. Bu durumda ondan faydalanmak istemesem de sürekli cinsel yollardan beni taciz etti ve onu sikmem için resmen yalvardı.

Durum böyle bir hal aldığı için onu becermekten başka bir çarem yoktu ve dediğim gibi de oldu. Onu salonun ortasında yatırıp becerdim fakat yine boşalamamıştım çünkü şerefsiz babam yine gelecek zamanı bulmuştu. Bu olaydan da bir kaç gün sonra sonunda canım annem ile cinsel birliktelik yaşayarak boşalarak rahatlayabildim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment