Maddi durumu iyi olan adam kendisine masaj yaptırmak için eve bayan masöz çağırıyor. Şişman balık etli hatun masaj için gerekli eşyalarıyla birlikte daireye geliyor. Adamın niyeti ise bellidir, üzerine rahat bir şeyler giyip gelen masözün frikik verdiği zamanlarda götüne bakmaya çalışıyor.

Şişman ev hanımının kocasını nasıl aldattığına göz atabilirsiniz.

Aralarında geçen konuşma sonrasında niyetini açıkca kadına anlatıyor ve pantolonunu sıyırıp sikini sıvazlamaya başlıyor. Kadın “hayır olmaz ben bunun için gelmedim.” diyerek kafasını diğer yöne çevirip bakmak istemiyor. Sapık lavuk ise hiç oralı değildir, kadının suratına baka baka yarak elinde sallıyor. Diğer yandan ise ikna edici konuşmalarına tam gaz devam ediyor. Bir şekilde kızı bacağına dokunması için ikna ediyor.

Masaj yapan kadın nihayetinde gelip dokunmaya başlıyor ve elini bir anda taşak sıkarken buluyor. Kadından gelen ilk hamle sonrasında sapık herif durur mu? Elbisesini aşağı çekerek büyük memeleri avuçlamaya başlıyor. Hatun yolludur ama kendini biraz ağırdan satıyor, adamın ona dokunması üzerine tahrik oldukça dahada rahatlıyor ve sonunda dizlerinin üstüne çöküyor. Şişman masözle 30 dakika süren harika bir sikiş sizleri bekliyor, iyi seyirler dileriz.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments