Oturduğumuz yer muhit olarak çok nezih bir yerdi. Burada yaşayan insanların çoğu elit kesim olduğu için mahallede ki kızlarda çok bakımlıydı. Geçen akşam bizimkilerle yemek yerken alt katımıza birinin taşındığını öğrendim. Taşınan kişiler karı koca öğretmenmiş ve bir kızları varmış. Annem kızı öve öve bitiremeyince iyice meraklanmıştım. Bir gün sabah bakkala giderken bu kızla karşılaştım. Hemen ona selam vererek yeni eviniz hayırlı olsun dedim. Sevimli bir tipi vardı fakat fiziği bomba gibiydi.

Öyle harika bir kalçası vardı ki görünce aklımı kaybettim sandım. Numarasını nasıl alabileceğimi düşünürken birden sana etrafı gezdirmemi ister misin diye sordum. Hiç reddetmeden olur dedi ve biraz yürüyüş yaptık. O sırada 20 yaşında olduğunu ve aktif olarak spor ile uğraştığını öğrendim. Bende ona kendimi tanıtırken dikkatini çekebilmek için bol keseden salladım. Eve dönüş yolunda tekrar iletişime geçmek için numarasını almak çok kolay olmuştu. Bir süre mesajlaşarak onun önce gönlünü kazandım.

Dışarıda defalarca buluştuk fakat onu eve nasıl çağırırım diye düşünme aşaması devam ediyordu ki teklif ondan geldi. Havanın yağmurlu olduğu bir gün de dışarı çıkacaktık. Yağmurdan dolayı plan iptal olunca, sizde takılsak olur mu diye sordu. Bu fırsat kaçmazdı hemen evi temizleyerek onu çağırdım. Geldiği gibi yatağa uzandı ve telefon ile oynamaya başladı. Resmen bana götünü sergiliyordu ve yanına giderek kalçalarını ellemeye başladım. Hiç sesini çıkartmayınca, kaçınılmaz sona doğru ilerledim. Daracık amını büyük sikimle yararak onu becerdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment