Babam yeni bir kadınla evlendiği için ateş gibi bir üvey kardeşe sahip olmuştum. Üvey olduğumuz için umursamadan birliktelik yaşıyor, her fırsatta yakınlaşıyorduk. Her şey çok güzel giderken kız kardeşim birden ortadan kayboldu. Arkasında bıraktığı notta, sevdiği adam ile kaçtığı yazıyordu. Buna inanmayarak onun peşine düştüm. Uzun süre arayışımın ardından bulduğum ip uçlarını takip ederek onun nerede kaldığını öğrendim ve erken saatte evinin bulunduğu yerin otoparkına girerek gizlice onu bekledim.

Gece geç saatte eve geldi ve onu sinsice takip ederek odasına kadar gittim. Birden içeri girdiğimde neye uğradığını şaşırdı. Hemen burada ne arıyorsun çabuk git gibi şeyler söylemeye başladı. Onu görmeyeli epey zaman olmuştu ve neler olduğunu bana anlatmasını istiyordum. Bu yaptığı birini sevip kaçmaktan ziyade, zengin erkeklerin orospusu olmaya benziyordu.

Lüks bir ev, pahalı kıyafetler ve son model arabalara sahipti. Bunun bir açıklaması olmak zorundaydı ve anlatana kadar hiç bir yere gitmeye niyetli değildim. Ayrıca onu becermek istediğim için iki seçeneği vardı. Ya hızlıca benimle birlikte olacaktı, yada her şeyi baştan sona kadar açıklayacaktı. 2. seçenek ona da daha cazip geldi ve para için birlikte olduğu erkek gelmeden seri bir şekilde ilişkiye girdik.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.