Okullar tekrar açılınca bende eğitimime devam etmek için daha önce kaldığım şehire tekrar geldim. Kendime barınacak yer bulana kadar bir süre teyzemlerde kalmam gerekti. Sağ olsunlar bana misafir odasını verdiler, kendi evimmiş gibi burada yatıp kalkabiliyorum. Eniştem hafta içi çalışıyor bende okuluma gidiyorum, bir yandan kendime kalacak yurt ayarlamaya çalışıyorum.

Bugün okuldan erken çıkıp eve geldim. Eniştem henüz eve gelmemişti, karnım aç olduğu için teyzem bana yemek hazırladı. Bu sırada üzerinde sarı bir elbise vardı ve gözlerimi ondan alamıyordum. Dikkatlice baktığımda altında külot olmadığını gördüm. Bunu yapmam doğru bir davranış değildi ama çok merak etmiştim. En çokta amcığı acaba ne renk diye düşünüyordum.

Çaktırmadan onu süzerken kendimi fazla kaptırmışım, teyzem ona nasıl baktığımı fark etti. Beni ispiyonlacak diye çok korktum. Eniştem ve ailem bu durumu öğrenirse benim infazım olurdu. Göz göze geldiğimiz an bana bakıp gülümsedi ve ağzını bıçak açmadı. Yanıma gelip sikimi ellemeye başlayınca onunda beni arzuladığını anladım. Bana verdikleri misafir odasına geçtik, tahmin ettiklerim doğruymuş. Altına iç çamaşırı giymiyordu, elbiseyi sıyırdığı gibi kucağıma oturdu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.