Gene şerefsiz bir erkek kardeşi konu alacağız. Havalar sıcak olduğu için evde mini etek giyip gezen kız kardeşinin altına bakmaya çalışıyor. Mastürbasyon yaparken kendisine malzeme çıksın diye şerefsiz etek altı resimleri çekmek istiyor. Bunun için saksıyı çalıştırıp harika bir plan yapıyor. Mutfakta dolaptaki bardakların yerlerini değiştirip, en üst rafa alıyor. Daha sonrasında pusuya yatıp odasında ders çalışan kız kardeşinin çıkmasını bekliyor. Kızıl saçlı genç kız mutfağa geldiğinde selam veriyor ve dolabı açıp bardak almak için uzanıyor.

Bu sırada şerefsiz hemen sessizce arkasına gelip telefonu çıkarıyor ve kız kardeşinin etek altı fotoğraflarını çekiyor. Daha sonrasında hiçbir şey olmamış gibi gidip yerine oturuyor. Hatta yaptığı şerefsizlik bununla sınırlı kalmıyor. Bilerek telefonunu kaybettiğini söylüyor ve kız kardeşinden yardım istiyor. Genç çıtır yardım amaçlı telefonu aramaya başlıyor ve koltuğun arasına bakarken ister istemez frikik veriyor. Bu sırada bizim şerefsiz gene arkadan eğilip iç çamaşırına bakıyor.

Akşam saatleri olduğunda ise yatağına uzanıp kitap okuyan genç kızın hiçbir şeyden haberi yoktur. Piç kapıyı aralık görünce gene kız kardeşinin götünü süzmeye başlıyor. Götüne bakarken siki kaldırıyor ve tam gidip asılayım dediği sırada yakalanıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.