Beni büyüten bu yaşa getiren adam anamdan ayrıldı ve ayrı eve çıktı. Benide yanına aldı birlikte yaşamaya başladık. Çok geçmeden eve benden bir kaç yaş büyük kız getirdi. Bu çıtırla evleneceğini söyledi, başlarda durumu çok garipsedim fakat onun kararı sonuçta bana bok yemek düşer. Dedikleri gibide oldu, peder bey kendisinden çok ufak bir kızla evlenmişti.

Beni ters yatırıp düz siksen o kadın benim hiçbir şeyim olamaz. Aksine evde kısacık şort giyip gezmesi libidomu tavan yaptırıyor. Hatun soyundukça dövmeleri meydana çıkıyor ve kendi kendime peder bu kaşarı nereden bulmuş diyorum. Bizim ki işe gittiği vakit yeni karısı evde daha seksi bir halde dolaşmaya başladı. Üzerinde uzun tişört ve altında külot dışında başka şey yoktu. Koltuğa oturup bacaklarını kıvırdığında verdiği frikik beni benden alıyor.

Salonda konsolda oyun oynarken koltuğun diğer ucuna gelip oturdu. Kendimi bir anda bu orospuyla uygunsuz sohbetler yaparken buldum. Aslında hoşuma gitmiyor desem yalan olur çünkü kan bağım yok verirse sikerim. Tahmin ettiğim gibi oldu, üstündekini çıkarıp kucak dansı yapmaya başladı. Bu tattoolar beni boğa gibi kızgınlaştırmaya başlamıştı. Sanırım yaş farkı fazla olunca kocasından tatmin olamıyor. Arka odaya çekip içinden geçmem yok mu? Hemde nasıl kaydım mutlaka izlemeniz lazım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • mert 3 sene ago

    çok iyiydi iyi azdım bi kıza bunları yapmayı planlıyorum