Kocasına minik sürprizler yapmayı seven dolgun memeleri olan esmer hatun güne erkeden başlayarak hazırlanıyor. Öncelikle duş alıp en seksi iç çamaşırlarını hızlıca giyiyor ve odadan çıkıyor. Eleman uyandığında eşine sesleniyor fakat yaramaz hatun hiç ses çıkarmadan erkeğinin ne tepki vereceğini merak ediyor.

Eşinden ses alamayan eleman endişelenerek salona gittiğinde karısını inanılmaz seksi bir halde görünce gülümsemeye başlıyor ve onu kolundan tuttuğu gibi yatak odasına getirerek yatağa geçiyor. Hemen dudaklarına yapışarak ona ıslak öpücükler veriyor ve en sonunda bacak arasına kafasını gömerek amcığını emmeye başlıyor. Zevkten titremeye başlayan esmer güzeli beni sik diye inlemeye başladığında eleman gerekeni yapıyor ve eşini doyurana kadar pompalıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • ahmet bey 1 sene ago

    ben şahsen kadının fiziki yapısına ve memelerine bayıldım meme uçları dimdik bu beni çıldırtmaya yeterde artar bile şimdi burda olsa onun her tarafını özellikle memelerini ve amını yalar zevkten çıldırtır amının suyunu kana kana içerdim daha sonra başka başka pozisyonlarda onu sabaha kadar siker iliklerimi boşaltırdım onun için rolünü çok güzel oynuyor ve hakkını veriyor