Ben daha büyük olmama rağmen ufak kardeşim benden önce evlendi. Kendi yaşlarında sarışın bir kız buldu, kısa süre içerisinde dünya evine girdiler. Ben biraz daha hayatımı yaşamayı seven bir tipim, sorumluluk almayı fazla sevmiyorum. Sporla evliyim desem yeridir, zamanımın büyük bir çoğunu spor salonlarında geçiriyorum. Konumuza dönecek olursak bugün erkek kardeşim telefon etti ve akşam için beni yemeğe çağırdı. Karısı güzel sofra kuracakmış, kendiside işten erken çıkacakmış.

Neyse tamam dedim ve spor sonrası direk onların eve gittim. Kapıyı karısı açtı beni içeriye aldı. Kardeşim henüz eve gelmemişti, işten çıkmasına bir kaç saat daha varmış. Salondan geldiğim için biraz terliydim ve duş alabilir miyim diye sordum. Sağ olsun bizim gelin banyonun yerini gösterdi ve keyfine bak dedi.

Soyunup suyun altına girdiğimde kapıdan bana bakıyordu, kaslarımı görünce kendine engel olamayıp soyundu. Oda benle birlikte suyun altına girdi, sadece yan yana yıkanmakla kalmadık tabi. Sikimi ağzına aldığında benim beyin fonksiyonları yandı. Kardeşimin karısı demeden bunu bi kucağa aldım duvara dayayıp anasını avradını siktim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment