Evde yalnız başıma otururken annem eve geldi. Dışarıya çıkacaktım fakat pilanım iptal olduğu için evde kalakaldım. O da haliyle içeriye girer girmez dışarıya çıkıp çıkmayacağımı sordu. Planın iptal olduğunu dile getirdim ve birden yaşıtımda ki erkeklerle uğraşmaktan sıkıldım diyerek konuya daldı. Canı epey sıkkındı ve kendisine uygun bir erkek bulamadığı konusunda üzgündü.

Bu gün buluştuğu erkek ile hüsran dolu bir gün geçirmiş. Elemanla sikişemeden eve dönmüş bile. Bu tarz konuları normalde benimle konuşmazdı fakat bu gün biraz garipti. Sanki benimle sikişmek istiyor gibiydi. Fark etmeden sikim kalkmış. Annemde bunu fark edince oldukça açık bir sözle söyledi. Yüzüm kıp kırmızı olmuştu çünkü karşımdaki annemdi.

Onu oldukça çekici bulduğumu söyleyerek yırtmaya çalışıyordum fakat konuştukça batıyordum. Birden ayağa kalktı ve önce topuklu ayakkabılarını çıkarttı. Ardından üzerini çıkarttı ve inanılmaz güzellikteki göğüsleri karşımdaydı. Mini eteğini de çıkarttığında anadan doğma kaldı. Meğer sikişecek kişi olarak beni seçmiş. Tabi bende kaymak gibi amının tadına bakmadan duramadım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.