Kız arkadaşının evine giden eleman onu evde göremeyince telefonla arayarak nerede olduğunu soruyor. Kız sen geç takıl ben birazdan geleceğim diyor. Bu ev sahibi kadın eve gelen misafirlerini oldukça iyi ağırlamaktadır. Dolaptaki yiyeceklerinden tutun giyecekleri terliklere kadar her şeyi düşünen çok düşünceli bir insandır. Eleman eve geldiğinde dolaptan bir şeyler alarak yemeye başlıyor ve bu sırada manitasının annesi geliyor.

Üzerinde kırmızı bikinileri olan bu kadın çocuğa merhaba diyerek elindekini yere düşürüyor. Arkadaşıyla buluşmak için geldiğini ve bekleyebilir miyim diye soruyor. Annesi “kendi evin gibi takılabilirsin” diyerek içecek ikram etmek istiyor. Biraz limonata doldurmak için yere eğiliyor ve kalçalarına kitleniyor. Kendisini zor toparlıyor ve ikram edilen limonatasını alarak yudumlamaya başlıyor. Kadın bekar olduğu için yakışıklığı erkeğe yavaştan yavşıyor. Erkek bulmakta zorlandığından bahsediyor halbuki taş gibi anne. İçeriden krem alarak güneşleneceğini ve bana krem sürmemde yardımcı olur musun diyerek kremi uzatıyor.

Eleman kadının sırtına dokunduğu anda heyecanlanıyor ve olgun anne ödünü dönerek bikinisini açıyor ve memelerime de sürebilir misin ya diye ağız yapıyor. Ardından kız arkadaşının odasına giderek mastürbasyon yapmaya başlıyor çünkü oldukça azmıştır. Bu sırada milf kadın kapıdan geçerken olanları görerek inanamıyor. Kızımın neden seni seçtiğini şimdi öğrendim o nasıl büyük bir sik kelimesiyle adamın penisine yapışması bir oluyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments