Uzun süredir birlikte olduğum adamla evlenme yolunda ilerliyordum. Ailesiyle tanışmıştım ve beni çok seviyorlardı, babası hafta sonu barbekü partisine benide çağırdı. Hep birlikte yedik içtik derken akşam oldu. Saat geç olduğu için kalmam konusunda çok ısrar ettiler. Bana erkek arkadaşımla birlikte çift kişilik oda verdiler. Aklımda deli fanteziler vardı ve farklı ortam bulmuşken bunları gerçekleştirmek istiyordum.

Sevgilim kitap okuyup yatmaya karar verdi, belki bir şeyler yaparız diye ısrarda bulundum ama uykusu olduğunu söyledi. Kendi başıma yatakta ıslanan vajinamı okşamaya başladım ama tatmin olamıyordum. Canım sıkılınca evde gezinmeye karar verdim. Rastgele boş bulduğum bir odaya daldım ve sevgilimin kız kardeşinin olduğunu sonradan öğrendim. Her yerde realistik penis vardı.

Tam azgın olduğum dönemdeyken bunları görünce çok mutlu oldum. Boyutlarını incelediğim sırada kız kardeşi gelip beni enseledi. Aramızın pek iyi olduğunu söyleyemem, onların ailesinde anlaşamadığım tek kişi o. Ped aradığımı bahane edip tam kaçıyordum ki beni tutup yatağa fırlattı, sanırım kendisi lezbiyen. Uzun süre sevişip birbirimi boşalttık, sonrasında erkek arkadaşım gelip bana yaptıklarından dolayı kardeşini koşturmaya başladı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments