Ağabeyim evlendiğinde yurt dışında olan işim yüzünden düğününü ve nişanını kaçırmıştım. Yengemi sadece gördüğüm fotoğraflardan biliyordum ve yüz yüze tanışma fırsatımız olmamıştı. Bu yüzden eve döndüğüm gibi ağabeyimi arayarak akşam yemeğine geleceğimi söyledim. Ertesi gün belki yemek için yardım edilecek bir şeyler vardır diyerek bilerek biraz erken gittim.

Kapıyı çaldığımda karısı kapıyı açtı ve üzerinde sadece bornoz vardı. Kapıda kucaklaşınca diri kalçalarını gördüm. Ağabeyimi sorunca henüz gelmediğini öğrendim ve yengemle birlikte içeriye girdik. O da tam duş alacağı için bana içeri geç birazdan geliyorum diyerek banyoya gitti. Benim hiç içeriye gitmeye niyetim yoktu. O güzel götü canlı kanlı görmek istiyordum ve arkasından bende duşa giderek gizlice onu izledim.

Duştan çıktığında her gün yaptığı bir kaç yoga hareketini yapması gerekiyormuş. Bir süre yere serdiği spor halısı üzerinde domalarak esneme hareketleri yaptı. O an kendimden geçmiştim. Bana yardımcı olur musun dediğinde resmen ağzımın suyu akmıştı. Hemen arkasına geçerek belinden kavradım ve salakta yaslamaya başladım. Ben yasladıkça hiç sesini çıkarmadı ve en sonunda taytını yırtarak yengeme götten kaydım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.