Bu sabah kocam benden bir takım isteklerde bulundu. Ergenliğe giren fakat eli kız eline değmeyen oğlumuza cinsellik dersi vermeliymişim. Bunun neden kendisi yapmıyor hala anlamış değilim. Bence erkek erkeğe konuşmak daha iyidir fakat kocam bir kadın gözüyle benim halletmemi istiyor. Daha evleneli bir kaç ay oldu üvey oğlumla pek fazla muhabbetim olmadı.

Neyse diyerek çocuğun yatak odasına gittim ve yatağının ucuna oturarak ona tavsiyelerde bulunmaya başladım. Kendisi bu yaşına kadar hiçbir kızla öpüşmemiş bile, mecburen dudaklarına yapışarak uygulamalı ders vermeye başladım. Bizimki direk kürek gibi sikini çıkarıp salladı.

Bunu yapmaması konusunda uyardım ve eğer erkenden boşalmazsa kendini tutarsa memelerimi göstereceğimi söyledim. Bu aşamayıda başarıyla geçti sırada nasıl kız sikilir konulu dersimiz vardı. Tabi bunuda bedenim üzerinde öğretecektim, bir kaç kez kocam gelip nasıl gittiğini sordu. Ona sırtım dönük olduğu için ne dolaplar çevirdiğimizden haberi yoktu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

8 Comments

 • afsd 3 sene ago

  kadının adı ne

 • Ananakoyim 3 sene ago

  Admin zorlama gelsin lütfen Türkçe altyazısi olan

 • Admin rica ederim bak 3 sene ago

  çocuk annesinin çamaşırı ile 31 çekerken yakalanıyor annesine kirlilerini almaya geldim vb gibi bişey diyor sonra kadın oğlunun yanında 3 tane külot deniyor oğlan da mavi saten külotu beğeniyor ve karıya sürtmeye başlıyor içine girmesine izin vermiyor en son da üstüne boşalıyor arkadaslarla büyük iddiaya girdik 10 gün içinde o videoyu bulmam lazım eger yorumu gorduysen lütfen en acil zamanda videoyu tekrar at

  • Admin 3 sene ago

   Anlattığınız filmi sitemizden izlediyseniz hala duruyordur. Paylaştıklarımızı silmiyoruz, daha fazla detay verir misin? Altyazılı mı, japon mu, amatör mü, ne zaman izlemiştin aşağı yukarı tarih belli mi?

 • Lucifer 3 sene ago

  Merhaba admin altyazılı lena paulun içinde bulunduğu bir videosu atabilirmisin ?