Erkek arkadaş konusunda bir türlü yüzü gülmeyen fıstık, bir süredir ablasında kalmaktadır. Ablasının kocasının bir telefon konuşmasına kulak misafiri olur. Karısı ile telefonda konuşan adam bir kaç gün daha gelmeyeceğini öğrenir. Karısını çok özlemiş olmalı ki sesi biraz titrek geliyor. Bu sırada kendisini dinleyen baldızından habersizdir. Ablası bir kaç gün daha ortada yokken bunu bir fırsata çevirmek isteyen dövmeli kaşar odasına çıkar ve bulabildiği en seksi iç çamaşırlarını kuşanır.

Topuklu ayakkabılarını da giydikten sonra alt kata, eniştesinin yanına gelir. Bizim oğlan ilk başlarda bu işin yanlış olduğunu savunsa da, ateşli kızın cazibesine dur diyemez. Baldızı olan bu körpe kucağına oturduğunda kalçasıyla yuvarlak çizerek siki kaldırmayı başarır. Fileli çoraplar ile tam anlamıyla orospunun tekine dönüşen sarışın, yere oturup ağzına aldığı penisi götten yemek ister.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

 • sex ci 3 sene ago

  neden çok donuyor donmamasını istiyorum ne olur çözüm

  • Admin 3 sene ago

   1-Daha hızlı bir vpn kullanın.
   2-Yada sitemizin mobil sürümünü tercih edin vpnsiz izleyebilirsiniz, internetiniz hızlıysa takılmayacaktır. (Sitenin altında sağ köşede twitter adresimiz yazıyor, oradan mobil sürümün güncel linklerine tıklayın)