Küpeli eleman uzun zamandır görmediği kız arkadaşını ziyaret etmek için evine gidiyor. Maddi durumu kötü olan hatun kör ve sakat babasına bakmak zorundadır. Yaz sıcağının etkisinden kurtulmak için serinlemeye ihtiyaçları vardır. Oğlan eski dostuna bir şeyler yapalım diyor ama hatun pek yanaşmıyor. Çünkü babasını işe götürmesi gerekmektedir, engelli adamı hergün işlek bir caddeye götürüp dilendiriyor. Günlük 200-250$ arasında bir kazanç sağlıyor.

Latin motor engelli babasının önünde ilişkiye giriyor altyazılı izle
Görme engelli babasının önünde sikişen latin kaşar

Sakat babasının önünde ilişkiye giren latin kız altyazılı izle

Oğlanın ise şöyle bir teklifi oluyor, ben sana 500$ vereyim birlikte bir şeyler yapalım. Pederin yanından ayrılamayacağını söyleyen kız ancak burada içebiliriz diyor. Çocuk markete gidip geliyor kıza bira ısmarlıyor, yudumlarken sakat babasının önünde seks yapmaya başlıyorlar. Tekerlekli sandalyedeki yaşlı adamın duymaması için sessiz oluyorlar. Sonlara doğru ihtiyar seslenip “Kızım beni biraz geri çek güneş ışığı ayaklarımı yakıyor.” diye bağırıyor.

Sandalyede yarak yemekle meşgul olan hatun hemen kalkıp babişkosunu biraz geriye çekiyor. Sonrasında tekerlekli sandalyenin kilidini açmayı unutuyor. Arkasını dönüp tekrar çocukla öpüşmeye başlıyor, bu sırada engelle arabası yokuş aşağı gitmeye başlıyor. En son demirlere çarpıp duruyor, peşinden koşan oğlan ve kız iyi olup olmadığını kontrol ediyor. Son sahneler insanda biraz tebessüm yaratıyor 😂


Bu ateşli latin çok fena diyorsanız hemen aşağıya bıraktığım bağlantıdan diğer türkçe altyazılı filmini izleyebilirsiniz. Görmeniz için videonun kapak resmini ekliyorum, hemen altındaki bağlantıdan o sayfaya gidebilirsiniz.

kuzeniyle evde yalnız kalınca niyeti bozdu
Kuzenini sikmenin hayaliyle yaşayan eleman sonunda başardı

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments