Esmer anne mutfakta tabakları yerleştirmelidir. Çocuk uyandığı gibi soluğu mutfağa giderek alıyor çünkü karnı zil çalmaktadır. Turuncu üstlü ve siyah etekli annesine kahvaltı hazırlar mısın diye soruyor. Fakat bu kadın işe geç kaldığını zamanının olmadığından bahsediyor. Eleman gülünç bir ses tonuyla “işe gideceksin öyle mi?” diye bir soru yöneltiyor. Kadında haliyle “Evet” diye cevap veriyor. Emin misin sabah bir posta geldi ve bunu açıp baktığımda işini kaybettiğini görüyorum anne diyerek kadını tedirgin bir hale sokuyor.

Ve babamın bundan haberi yok değil mi diyerek üstüne gidiyor. Zavallı kadın kocasından bu durumu sakladığı için kötü bir duruma düşüyor ve postayı neden açtın diye çocuğa kızmaya başlıyor. Babama söylememi istemiyorsan biraz göğüslerini ellememe izin ver diyerek karının memelere saldırmaya başlıyor. Aramızda sır kalmasını istiyorsan aç bakayım şunları diyerek kocaman göğüsleri ellemeye başlıyor. Kadın ağzı açık bir şekilde neler olacağını düşünürken bir yandan da hoşuna gidiyor olmalı. İçeriden gelen kocasının sesiyle irkiliyorlar ve çocuğu susturmaya çalışıyor.

“Tamam sen odana git ben birazdan geleceğim” diyerek evladını yolluyor ve kocasıyla konuştuktan sonra odaya giderek anlaşma sağlamaya çalışıyor. Amacı annesini becermek olduğu için ona dokunmaya devam ediyor ve en sonunda ikna ederek ağzına vermeyi başarıyor. Durumun yanlış olduğunu dile getiren valideyi dinlemiyor ve biraz daha ileri giderek onu kucağına oturtarak hoplatıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

11 Comments