Yatağın çarşaflarını düzelten olgun ablamız yastıları çırparken eli başlığa sıkışacaktır. Bu sayede vücudu tattolu milfin güzel götünü daha net göreceğiz. Evde kimse olmadığı için çaresizdir, hemen telefon edip yardım istiyor. Gelmesi 3-5 dakika süreceketir, gelen adamda odaya girdiği gibi dalga geçmeye başlıyor. Yatağın üzerine uzanıp güzel karıya gülerek bakıyor. Onun elini sıkışan yerden çıkarmak yerine arkasına geçip eteğini sıyırıyor.

Olgun karı yapma dur sakın dese de pek oralı olmuyor. Sarı külotu sıyırıp bütün deliklerine dil atıyor. Dalgayı çıkarıp güzel ayakların arasına sokarak bir süre ayak fetişi yapıyor. Kurtulup kaçamayan hatun ise sikilmeye mahkumdur. Eleman önce önden sokmaya başlıyor ama esas ilgilendiği delik arka taraftır. Hatun zevke gelince onu sıkıştığı yerden kurtarıp analdan kaymaya devam edecektir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

7 Comments

 • hades 2 sene ago

  Admincim biliyon sen bu işi bu türlerin devamını bekliyorum

 • Cemil 2 sene ago

  Ulan bizim siteden de bir hatun cıkıpta yardım istemiyor ki böyle ahhhh Ahhhh

 • FootLove 2 sene ago

  Admin ben adam gördüm senin gibi görmedim ya. Dün ayak fetişi istedim bugün attın. Heykelini yapsak daşşaklarına beton yetmez. Neyse altyazılı ayak fetişi videoları bekleriz.

  • Admin 2 sene ago

   Güzel yorumun için teşekkürler, elimden geldiğince isteklere önem veriyorum 😀😀

 • Knbi 2 sene ago

  Bu kadının adı ne birisi söylesin