Yoğun olarak çalıştığım için evimi temizleyecek vakit bulamıyorum. Tek yaşadığım için ve birazda dağınık olduğum için evimi bok götürüyor. Evde düzeni sağlaması için temizlikçi tutmaya karar verdim. Başvuruya gelen ilk kişi üniversite öğrencisi genç bir kızdı. Çok güleç yüzlü olması benim için yeterliydi. Çok profesyonel bir temizlik beklemiyordum.

Kendisiyle anlaştıktan sonra ertesi gün iş başı yapmasını söyledim. Sonraki gün anlaştığımız vakitte geldi. Kapıyı açtığımda kendisi kısacık şortla içeriye girdi. Vücudundaki dövmeleri görünce aklımı kaybettim diyebilirim. Onun sürekli sırıtması beni kendine çekiyordu. İçeriye girdiği gibi işe başlayan hatunu izlemeye başladım.

İlerleyen dakikalarda onunla sohbet ederken para versem üstünü çıkarıp temizlik yapar mısın diye sordum. İhtiyaç sahibi çıtır teklifi kabul etti. Tişörtünü çıkardığında sütyen giymediği için güzel memelerini gördüm. Bu beni dahada azdırmaya başladı. Teklif ettiğim miktarı arttırmaya başladım taa ki benimle seks yapana kadar. Ona hayır diyemeyeceği kadar para verdim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.