Sabah yanmış tostumu yerken anamla sohbet ediyorduk, ona bizde kalan arkadaşının ne zaman gideceğini sordum. Çünkü kendi odamı vermek zorunda kalmıştım. Sırf kocasından ayrılıyor diye bize yerleşmişti. Annemin çok samimi dostu olduğu için saygısızlık etmemem gerekiyordu. Daha ne kadar daha salonda koltuğun üzerinde yatabilirdim bilmiyorum. Onun hakkında kötü bir şey söylersem işin sonu kavgaya çıkıyordu.

Hanımefendi gecelikle kalkıp mutfağa geldi ve kahve içmek istediğini söyledi. Barın üzerinde duran makineyi kullanmayı bile bilmiyordu. Anamda topu benim üzerime attı, oğlum sana nasıl çalıştığını gösterecek dedi. Tostumu bırakıp yerimden kalkmak zorunda kaldım. Hanımefendinin kahvesini hazırlarken kafamı çevirdiğimde geceliğinin önünü açtığını gördüm. 43 yaşındaki olmasına rağmen taş gibi göğüsleri vardı.

Bana iş atıp duruyordu fakat elimden gelen bir şey yoktu. Görmemezlikten gelip kafamı mutfak tezgahına çevirdim, kahvesini nasıl sevdiğini sordum. Krema istemediğini söyledi ve elini donumun içine atıp dalgamı avuçlamaya başladı. Dergi okuyan mom içeriye gidince yalnız kaldık ve azgın karı benimle çakışmak istiyordu. Buna mutfakta bütün gücümle yapıştırdım, sonu kötü bitti yakalandık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments

  • hstrikeFD 3 sene ago

    admincim sana video yollamak istiyorum nasıl ulaşabilirim sana bu videolar gerçekçi biraz. brazzerstan 3 tane kamera arkası var foto çekimi kameraya alınmış diyaloglu süper efektsiz gerçekçi. bana ulaşma yolunu atabilir misin.

  • Kadının ismi ne?

  • geçerlideğil 3 sene ago

    penisim bozuldu