Annem tembelliğimden sürekli şikayetçiydi. Kabul ediyorum biraz uyuşuk biriyim fakat iyi bir evlat olmak için gereken her şeyi yapıyorum. Bir sabah odamda otururken valide odama geldi ve gene çemkirmeye başladı. Yine can sıkıcı konuşmasını yapıyordu. Sürekli oyun oynuyormuşum çalışmıyormuşum yok efendim gidip iş bulacakmışım. Tamda bu sırada gün boyunca yapacaklarımı telefona liste halinde yazıyordum ve birden elimden telefonu aldı.

Listeyi okumaya başladığında 2. madde olan “Mastürbasyon yapacağım” kısmını görünce biraz sinirlendi ve telefonuma el koydu. Kaç yaşına geldim hala bu tarz saçmalıklar yapan anneme iyice gıcık olup bilenmiştim. Neyse üzerinde bornoz vardı ve duşa gireceğini söyledi ve odadan ayrıldı.

Suyun sesini duyduğum gibi banyoya yöneldim ve sessizce içeriye girdim. Su sesi kapı sesini bastırmıştı ve benim girdiğimi fark etmemişti. Perdede oluşan delikten içeriye bir baktım tombul annem duşta mastürbasyon yapıyor. Bende onu izleyerek 31 çekmeye başladım ve kendimi bir türlü durduramadım.

Yerden şampuanı alırken arkasına elimi götürdüm ve beni babam zannetti. Eve erken geldiğini düşünerek kızmadı. Bende sesimi biraz kalınlaştırarak ben geldim aşkım dedim ve iyice ikna olmuştu. Biraz elledikten sonra onunla anal seks yapmaya başlamıştık. Ta ki perdeyi açıp yüzümü görene kadar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments