Rus erkeklerinin ne kadar şanslı olduğundan bahsetmeme gerek yok sanırım. Vitaminsiz genç adam biblo gibi olgun teyzesine banyoda çakma fırsatı buluyor. Hemde hiçbir şey yapmadan kadın kendisi arzuluyor. Beleşten rus milf amı yalamanın tadını çıkarıyor.

Çelimsiz oğlan duşa girmiş kirlerinden arınırken bir anda kapı açılıyor. İçeriye sarışın güzel teyzesi giriyor. Çıplak olduğu için utanan oğlan hemen cinsel organını kapatıp neler olduğunu soruyor. Telefondan anlamayan kadın yeğeninden yardım istemek için gelmiştir. Çocuk “Bir dakika bekle üzerime havlu alayım.” diyor, bu sırada yaşlı rus köşeye geçip arkasını dönüyor. Fakat içerisinde fırtınalar kopmaktadır, genç erkek görünce yarak arzusu yavan yapar. Kadın arkası dönükken kıyafetinin düğmelerini açarak üzerindekileri bir anda çıkaracak hale getirir ama hamle yapmaz.

Yaşlı rus teyzesiyle banyoda ilişkiye girdi

Havluya sarılan yeğeni tamamdır bakabilirsin dediği anda dizlerinin üzerine çöküp elbiselerini çıkarır. Siyah iç çamaşırlarıyla genç oğlanın karşısında kalır. Direk sakso çekmeye başlar. “Bunun iyi bir fikir olduğunu sanmıyorum teyzeciğim!” cümlesini kuran vitaminsizi takmaz. Sadece istediği şeyi almakla meşguldür. Duşakabine dayadığı yaşlı bayanın içine doğru kökleyerek tozu dumana katar. Sıcak ateşli dakikalar bittiğinde ise telefonu eline alıp sms atamayan hatunun derdini çözer.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments