Salonda televizyonun karşısına geçip kuruldum. Yeni dizilerden birini izliyordum. İçeriden annemin bana seslendiğini duydum. Kulak verdiğimde gel deyip duruyordu ve bir yandan su sesleri geliyordu. Duş aldığını anladım ve acaba başına bir şey mi geldi diye koşup gittim. Banyo kapısına yaklaştığımda içeri gel deyip duruyordu. Üstünün çıplak olduğunu düşünerek emin misin diye sormak zorunda kaldım. Durmadan gel hadi deyince içeriye girdim. Karşımda annemi çıplak görünce kafamı önüme çevirmek zorunda kaldım.

Ben utancımdan kafamı bile kaldıramıyordum, o ise “-Sırtıma kese atmanı istiyorum” deyip duruyordu. Heyecandan elim ayağıma dolandı, nasıl yapacaktım bilmiyorum. Bunun yanlış olacağını düşündüğüm için tereddüt ederek yaklaştım. İçimden bir ses şöyle diyordu “-Hem kesele hemde salakta mıncıkla”. Bu işin farklı yerlere gideceğini biliyordum fakat yanlış anlaşılmak istemiyordum. Sakinliğimi korumaya çalıştım fakat sonuçta ne kadar üvey olsa da annemdi. Mahrem bölgelere kafamı ve sikimi daldırmak istiyordum.

Acele etmeden işi akışına bırakmam daha doğru olacaktı. Elime keseyi ve köpüğü alıp sırtını ovalamaya başladım. Çaktırmadan aşağılara doğru inip tepkisini ölçmeye çalışıyordum. O sesini çıkarmadıkça ben popo kısmına doğru sürmeye başladım keseyi. En son hatırladığım götünün arasında dolaşıyordum. Sonrasını daha fazla anlatmama gerek yok sanırım, izlemeniz daha iyi olacak.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments