Üvey oğlumla uğraşmaktan sıkılmıştım büyün tembellikleri beni buluyordu. Kocam beni terk etmişti. Oğlumla beraber yaşamaya başladım. Derslerine önem vermesini istiyordum ama hiç o taraflı olmuyordu. Sürekli onu düşünüp acaba bugün neler yaptı diye kafayı yiyordum. İşten erken gelip mutfağa geçtiğimde evladım her zaman ki gibi netflix den dizi izliyordu. Biraz azarladıktan sonra derhal derslerine çalışmasını söyledim. Duş alacağım diyip banyoya yöneldim.

Duşa girdikten sonra kontrol için geri döndüğümde aynı şekilde devam ediyordu. Ama bir sorun vardı karşısına yarı çıplak çıkmıştım. Bana çok sert ve alıcı gözle baktığını fark ettim. Duşta kendimi okşayarak sürekli bunu düşündüm. Yanlıştı aslında ama neden olmasın diye sırtımı keselemesi için oğlumu çağırdım. Götümü ona dönerek azdırmak istiyordum.

Biraz köpürttükten sonra bu olayın daha fazla uzamasını istemeyip onu oradan uzaklaştırdım. Yatağa geçtiğimde hala genç delikanlımı düşünüyordum amcığım ıslak bir şekilde uzanıyordum. Dayanamıcaktım azgınlığım tutmuştu. Beni uyandırmaya geldiğinde onu direk yatağa attım ve aletinin üstünde zıpladım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.