Kız arkadaşını doğum günü olduğu için mutlu etmeye çalışan cordi ona bir sürü hediye almış fakat biraz zevksiz biri olduğu için kızın daha çok suratı düşmüştür. Bu gün doğum günü olan kızın annesi eve gelecektir ve bir an önce ortalığı toparlamak için yataktan kalkar. Elemanda canı sıkkın olduğu için salona geçer ve diz üstü bilgisayarını açarak internette gezinmeye başlar.

Tam bu sırada manitasının annesi gelir ve kadının dekoltesine kitlenir. Hatun nereye bakıyorsun dediğinde bizim pısırık oğlan affedersiniz gibi kelimeler kullanarak olayı toparlamaya çalıştığı sırada kadının şaka yaptığını biraz geç anlar. Ortam yumuşayınca bu koca memeli kadın, kızına aldığı hediyeyi çantasından çıkartırken genç adam hatunun kaseyi kesmeye başlar.

Hal böyle olunca siki kalkar ve eliyle zar zor kapatmayı denese de olgun kadın bunu fark eder. Kızı içeriye geldiğinde ona hediyesini verir fakat tatmin edilemez kız bu hediyeyi de beğenmez. Olgun anne bu kez kızını hadi bize birer kahve yap yoldan geldim diyerek postalar. Ardından onun genç ve kazık gibi siki olan oğlana güzel bir oral seks vererek birliktelik yaşar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • orhun 2 sene ago

    uygulama güzel ama çevirmelerde eksikler duygu geçişini azaltıyor yinede emeğinize sağlık.