Hayatım son günlerde biraz karışıktı. Babam birden bizi terk etti ve başka bir kadınla yaşamaya başladı. Annemle yalnız kaldık ve faturaları nasıl ödeyeceğimizi bilmiyorduk. O günlerde kalbimdeki karanlık bulutlar hiç dağılmıyordu. Annem, güçlü bir kadındı. Bana hep gülümseyerek “Birlikte başaracağız, yavrum.” derdi. Her gün iş aramak için çıkar, başvurular yapar ve her seferinde umutla evimize dönerdi.

Ben de onun cesaretini takip eder, beraber umut dolu günler dilerdik. Eve destek olmak için gerekirse bende gidip iş bulup çalışacağımı söyledim. Annem bunu istemiyordu, ben bir yolunu bulacağım deyip duruyordu. Aklına youtube kanalı açıp makyaj videoları yüklemek gelmiş. O videoları çekecek ben ise edit yapıp kanalımızda paylaşacağım. Bunu test ettik denedik fakat izleyenler sadece erkekti. Bütün abazalar videonun altına annem için çok seksisin, seni ne sikerim tarzı yorum yapmışlar.

Bende anneme bu durumu fırsata çevirelim ve daha seksi şeyler giyip makyaj videosu çek dedim. Bu dediğimi uyguladık ve kısa süre sonra kanalımız kapatıldı. Dul annemin seksi vücudunu görmek isteyen bir çok abaza olduğunu öğrenince aklıma şöyle bir fikir geldi. Bunu +18 içerikli sitelerde paylaşırsak problem yaşamadan para kazanabilirdik. En popüler hangi platform diye bakındığımda hdabla sitesini gördüm. Oraya üyelik açtık ve videoları yüklemeye başladık. Harika geri dönüşler alıyorduk, en çok izlenenler listesine girmeyi başarmıştık.

Sonraki Bölüm – Part 2
Dul kalan annemin videosunu izleyenler Onu sikmemi istiyor

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.