Duşa gireceğim için üstümü çıkarmıştım, tam banyoya giderken dul annemi yatak odasında yarı çıplak telefonla konuşurken gördüm. Büyük memeleri dikkatimi çekti ve kapıdan gizlice onu izlemeye başladım. Tam yalamalık koca memeler istediğim gibiydi. Sikimin kalkmasıyla elimi attım ve 31 çekmeye başladım. Telefonda adamın birisine çok azdım gel beni sik falan diyordu. Annemin kirli seks konuşmaları beni daha çok azdırdı ve deli gibi asılıyordum. Sikim kopacaksa kopsun tam zamanıydı. İşi biraz fazla abartmış olmalıyım ki annem sesi duydu ve hemen telefonu kapattı.

Ben olaydan yırtmak için banyoya doğru yöneldim ama izin vermedi. Gel buraya konuşacağız dedi, onu gözetlediğim için bana kızdı. Bu sırada kalkmış sikimle karşısında duruyordum. Onun ne kadar azgın olduğunu az önce duydum. Sikmeme izin ver seni ben doyururum dedim. Olmaz öyle şey dedi ama ümidi kesmedim, iltifat etmeye devam ettim. Kıvama geldiğinde ise sadece bir kerelik dedi. Arkasını dönüp eteği sıyırdı sikimin üstüne oturdu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Anonim 1 sene ago

    Gene hayalet bir film bulmuşsun erkek sanatçı filmde gözükecek.Yoksa filmin zevki olmuyor. Lütfen filmin sonundada olsa gözüksün.