Tam altı ay önce, babam ve annem ani bir kararla ayrıldılar. Boşanma davası sürecinden sonra, annemle birlikte kalmayı tercih ettim. Gerçekten de, babam bizi terk edip uzaklara gitmişti. Bu süre zarfında, annemle birbirimize daha da yakınlaştık ve içten bir bağ kurduk. Çünkü birbirimize destek olmaktan başka hiçbir seçeneğimiz yoktu. Bu yolda birçok zorluğun üstesinden gelmek için birlikte mücadele ettik. Artık onun yeni kocası bendim, başka erkeğe ihtiyacı yoktu.

Ancak bugün, tamamen beklenmedik bir şekilde, annemin hayatında yeni birisi olduğunu öğrendim. Üstelik kendisine bir sevgili yapmıştı. Evimize hiç tanımadığımız adamın birini getirdi ve benimle tanıştırdı. İlk anda bu durum beni kıskandırdı ve öfkelendirdi.

Belki de ben, baba figürünü kaybetme korkusuyla böyle hissediyordum. Yıllar boyunca babam, benim ilham kaynağım ve güven duyduğum biriydi. Onun yokluğunda, annem benim için her şeyi yapmaya çalışsa da, bu boşluğu tam anlamıyla doldurmak zordu.

Annemin yeni sevgilisiyle tanıştığımda, içimde korku ve endişe bir araya geldi. Kendimi geride bırakılmış ve unutulmuş hissettim. Koca memeli olgun annemi başkasına kaptırma gibi bir düşüncem yok. Onun erkeği benim ve kimseyle paylaşmayı düşünmüyorum. İkisini iş üstünde yakaladım ve ağızlarına sıçtım. Beni gördüğünde bu kendini bilmez herif ne dese beğenirsiniz? Gel anneni birlikte sikelim grup yapalım dedi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.