Abla kardeş bir bar işletmecisi olmuşlar. Bu dükkanı henüz yeni almışlar fakat başlarına gelen şey oldukça üzücü. Bütün ailenin tek gelir kaynağı olan dükkan sinek avlıyor. Sebebi ise corona virüs den dolayı kimse dışarıya çıkmıyor, kalabalık ortamlarda bulunmuyor. Akıllı kız, ağabeyine bu dükkanı bir an önce satalım bu dükkan batacak dediği zaman birazcık tartışıyorlar. O sırada içeriye bir müşteri girerek buranın striptiz kulübü olup olmadığını soruyor.

Sümük eleman barın arkasından yok burası sadece bar bira içmek istersen buyur gibisinden konuşuyor. Elemanda cebinde çok parası olduğunu ve bir striptiz kulübü kızlarla bu parayı ezmek istediğini söyleyerek arkasını dönüp gidiyor. Kafasını çalıştıran esmer güzeli ise adamı kolundan tutarak onun kafası uçuk, bu gün çok içti ne dediğini bilmiyor, burası tam senin aradığın yer diyerek masaya oturtturup siparişini alıyor. Daha striptiz kulübünün ne olduğundan bir haber olan kız, kardeşine bunun ne olduğunu sorarak öğrenmeye çalışıyor.

Ağabeyi para karşılığında üstlerini çıkartıp, üstsüz bir şekilde dans eden kızların olduğu bir yer diye kısaca özetliyor. Bunun kolay olabileceğini zanneden hatun siparişi götürdüğü sırada adamın gel bebeğim kucağıma otur demesiyle birden irkiliyor. Neler olacağından bir haber esmer naza yatıyor sanarak ona para teklif ediyor. Parayı alıp sütyen banka koyduktan sonra adamın kucağına oturarak elini boynuna atıyor. Paranın kokusunu alan hatun erkeğin dokunuşlarından ne kadar rahatsız olsa da sürekli eline gelen nakit para karşısında adamın her istediğini yerine getiriyor.

Kardeşi kocan her an gelebilir bunu yapmaman herek dese de, paraya ihtiyacı olduğunu söyleyerek umursamıyor. Adamın önünde eğiliyor, kalçalarını elletiyor, kucağına oturarak onunla bira içiyor. Para için bedenini sattığı yetmezmiş gibi evli olması umrunda olmadan kocasını boynuzluyor. Para tatlı gelince kendisini orospu bir kadınmış gibi gören sürtük, özel odaya geçtiğinde adamın bütün fantezilerini yerine getirerek hem parasını kazanıyor, hemde keyfine bakıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

5 Comments