Düğünden hemen sonra kaçan gelin olur mu? İzleyeceğiniz üzere oluyormuş peki neler yaşandıda durum bu hale geldi özet geçelim. Adam arabasıyla yolda ilerlerken gelin kızın otostop çektiğini görüyor. Hemde geri geri yürüyerek ısrarla elini kaldırıyor. Sanki nolursun dur dercesine, bunun üzerine vicdanlı adam hatuna acıyor ve yanaşıp arabasına alıyor.

Yolda neler olduğunu sorup kızı sıkmak istemiyor fakat çenesi düşük karı kendi anlatmaya başlıyor. Düğünden hemen sonra yeni kocasının ne dediğini beğenirsiniz? Balayına arkadaşında bizimle gelsin! Yani hem karısını hemde onun kız arkadaşını otele götürüp grup seks yapmak istiyor. Aşık olduğu herifin böyle bir pislik olduğunu öğrenince kavga etmeye başlıyorlar. Adamda karıyı limuzini sağa çekip aşağıya atıyor.

Oysa kızın yeni kocası hakkında çok güzel planları vardır, düğünden sonra balayında ona bu zamana kadar kimseye elletmediği götünü siktirecektir. Şimdi ise bu fanteziyi aracına bindiği adamla yapmak istiyor. Onun evine gidip anal fantezisi dolu dakikalar yaşayacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments

 • Grct 3 sene ago

  Kadının ismi nedir

 • Rojo 3 sene ago

  Admin lütfen kalite seçeneği koy donuyor jet gibi internetle

  • Admin 3 sene ago

   Siz hız konusunda internetinizden nasıl eminseniz bizde videolarımızın hızından o kadar eminiz. İzlerken donma yaşıyorsanız kullandığınız vpn’i değiştirir misiniz?

 • bşvr 3 sene ago

  videoları indirme seçeneği getirir misiniz lütfen ?

 • Dirri 3 sene ago

  Video açılmıyor neden? Vpn açık