Çalışmadığı için kıytı köşede biriktirdiği nakitte bitince işler iyice boka sarmaya başlamıştır. Arkadaşı arayarak akşama kızlarla takılacaklarını söylüyor ve bu adamı da çağırıyor. Parası olmadığı için gelemeyeceğini söylediğinde senin için para kazanabileceğin bir şey ayarladım diyor. Ne olduğunu anlayamadığı sırada kapı çalıyor ve telefondaki arkadaşını bir dakika beklemesini söyleyerek kapıyı açıyor.

Karışında olan hemşireyi görünce dibi düşerek ne diyeceğini şaşırıyor. Kekelemeye başladığı sırada telefonu kapatıyor ve kadının sperm bankasından geldiğini öğreniyor. Hatun adamın heyecanını anlayarak, sana bu işlem süresince eşlik edeceğim panik yapmana gerek yok diyerek birlikte içeriye gidiyorlar. Mini elbiseli hemşire işlerin nasıl olacağı konusunda bağış yapacak adamı bilgilendirmeye başladığı sırada, bunu ben istemedim arkadaşlarım bana bir şaka yapıyor olmadı diyerek bu kadının bütün moralini bozuyor.

Önünde domalarak döl kabını alan hatunun iç çamaşırını görünce iyice kan beynine çıkıyor. Masum biri ayağına yatarak bunu eğer geri boş götürürsem patronum bana çok kızar diye konuya giriyor. Ona yakınlaşarak kabı bir kenara bırakarak üzerini çıkartıyor. Vücudu dövmeli kırmızı iç çamaşırları olan kadın bu bağışçının kucağına oturduğunda işlerin iyiye gittiğini söyleyebilirim. İsteksiz erkeğin kendisinin boşalmayacağını anlayınca olaya dahil oluyor ve ilişkiye girerek 2 posta boşaltıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments