Bel bölgesinde ki ağrı ve genel bir kontrol için uzman doktora randevu alarak kontrole gelen sarışın hatun, ilk olarak gerekli bir kaç formu doldurduktan sonra hasta önlüğünü giyerek doktorun gelmesini bekliyor. Doktordan önce hemşirenin biri içeri gelerek ön kontrolleri yapmaya başlıyor ve bu sırada kızla sohbet eşliğinde ne tür bir rahatsızlığı olduğunu sorarak ön bilgi topluyor.

İlk muayene bittikten sonra hemşire gidip doktora gerekli bilgileri aktarıyor ve asıl işi yapacak olan uzman doktor içeri gelerek hatunu muayene etmeye başlıyor. Kızın önce ateşini ve gözlerine baktıktan sonra meme kısmında her hangi bir sorun var mı diye elleyerek kontrollerini sağlıyor. Daha sonra bel kısmını da aynı şekilde kontrol ediyor ve en sonunda amının içine parmaklarını sokarak hatunun muayenesini tamamlıyor.

O çıktıktan sonra hemşire tekrardan gelerek genç kıza sigortasının bu masrafları karşılamadığını ve gerekli testler için 18 bin dolar civarında bir para istiyor. Genç kızın bu kadar parası olmadığı için ona ikinci seçeneği de söyleyen esmer hemşire tercihi genç kıza bırakıyor ve hatun mecbur olarak ikinci seçenek yani doktorla sikişerek test etmeyi kabul ederek hastanede vurduruyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Murat 1 sene ago

    Karılarımızıda böyle kadın doktorunda muayene yapıyorlar mı acaba