Karımın vajinasında ağrı başladı bizde korkup doktora geldik. Muayene sırasında karımın amını elleyen doktor parmak atmaya başladı. Birlikte karımı grup siktik desem inanır mısınız? Bu yaşadığımız fanteziyi daha detaylı anlatmama izin verin. Eşimin ağrıları artınca sürekli geldiğimiz doktora geldik. İçeriye girdiğimizde oturan kişinin farklı olduğunu gördük. Sorduğumuzda ise diğeri ölmüş ve yerine yenisi gelmiş. Eşim sorunu anlattı ve detaylı muayene için masaya uzandı.

Bacaklarını desteğin üzerine koyup açtı. Karımın bacak arasına bakan doktor onun külot giymediğini görünce “Sanırım siz biraz rahat bir çiftsiniz” dedi. Evet dediğinde sonuna kadar haklıydı. Karımı istediğim zaman sikebileyim diye kendisi iç çamaşırı giymiyor. Hastane görevlisi hatunumun ağrıyan bölgesini ellerken benim karının amı ıslandı. Muayene sonunda ise kadınımın hiçbir şeyi olmadığını söyledi.

Tek sorun onu günde 5 kere sert sikmemmiş. Amı deforme olduğu için ağrı yapıyormuş. Tabi bu sırada doktor bey parmaklamayı bıraktı, eşim ise ona ısrarla devam etmesini söyledi. Benimde en büyük fantezim buydu, başka biri benim karıyı parmaklarken 31 çekmek istiyordum. Sonrasında kapıyı kilitleyip karımı doktorla birlikte siktik.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.