Doğum günümde bana yapılan şerefsizliği unutmayacağım. Kurdeleli tanga giyen rus sevgilim kafayı bulunca tuvalette abime sakso çekmiş. Sonrada sıyırıp siktirmiş. Bundan sonra ikisinide hayatımdan çıkarıyorum. Utanmadan olan biteni gizli kameraya çekmişler izleyince çılgına döndüm.

İnsanlar yeni yaşına girerken sevdikleriyle birlikte olur değil mi? Bende evde ufak çaplı bir parti vereyim dedim. Öncesinde arkadaşlarımla konuştuk plan yaptık ve boş ev kiraladık. Samimi olduğumuz herkesi çağırdık ve bir sürü içecek aldık.

Partinin çoğunluğu içerek geçti ve herkesin kafası güzeldi. Ben biraz fazla kaçırmışım herhalde önce kustum sonra sızıp kaldım. Keş kız arkadaşım deli gibi içmeye devam etmiş. Videodan gördüğüm kadarıyla elinde şişeyle tuvalete girmiş hala içiyordu. Altındaki şortu falan indirmiş sadece kurdeleli ipli tangası vardı.

Rus hatunum içerideyken işemek için wcye giren abim bunu görünce sakso çektirmeye başlamış. Ne yaptığını bilmeyen kaşar sadece ağzına almakla yetinse iyi!! Sıyırıp abimin kucağına çıkmış ve dakikalarca vurdurmuş. Suratında dölleri görünce gelmişine geçmişine sövdüm.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments