Anne şehir dışında üniversite okuyan oğlunu görmek için haber vermeden valizini toplayıp yanına gelir. Hem hasret hemde cinsel ihtiyaçlarını oğluyla giderecektir. Tabi kapıda kalınca mecburen telefon edip beni içeriye al der.

Her annenin yaptığı gibi etrafın dağınıklığına söylenip durur sonuçta bekar erkek nasıl yaşar bilirsiniz. İlerleyen dakikalarda gece geç saatte yatan oğlu nihayet uyanabilmiştir. Uzun yoldan gelen kadını görünce pek mutlu olduğu söylenemez. Çünkü dakika bir gol bir derler ya çenesi hiç durmuyor. Yataktan kalkan oğlana dağınıklıkla alakalı nasihatlar vermeye başlar.

Koltuğa oturmasını ve konuşmaları gerektiğini söyleyerek yanına çöker. Ufak bir sürtüşme sonrasında geldiği gibi ortalığı gereksiz gerdiğini anlar. Özür dilemek için elini tontişkosunun sikine koyar. Genç adam annesinden böyle bir şey beklemediği için korkar ve kendisini geri çeker. Fakat kadın niyetinde ısrarcıdır seks ihtiyaçlarını karşılamak için o kadar yol tepmiştir ve kendisini siktirmeden gitmeye niyeti yoktur!

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments