Evden çıkmadan önce oğlumun yanına gidip yapması gereken şeyleri söyledim ve evden çıktım. Bir kaç saat sonra eve geri döndüğümde ise hala aynı bıraktığım gibi oyun oynuyordu. Ev işlerini ve derslerini yapmadan oyun oynuyorsa beni çok kızdıracaktı yanına gittim “-Dediğim şeyleri yaptın mı yoksa hiçbir şey yapmadan oyun mu oynadın” dedim. O ise bana “-Git başımdan anne oyun oynuyorum” dedi, onun ergen tavırlarından artık bıkmıştım. Derslerine çalışması gerekiyordu kötü not getirirse babası ona çok kızacaktı. Tekrardan oğlumu uyardım “-Derslerine çalışmalısın babana söz verdin kötü not getirmeyeceksin” dedim.

Bana “-Geçen günkü gibi benimle ilgilenirsen istediğin her şeyi yaparım” dedi, ona birdaha yapmayacağımızı söylemiştim fakat o sürekli beni kullanmaya çalışıyordu. Derslerine odaklanması için anne olarak fedakarlık yapmam gerekiyordu, soyunup onu yanıma çağırdım.
Normalde yanıma çağırsam yüzüme bakmayan oğlum am sevdasına yanıma sokulup memelerimi yalamaya başladı. Beni koltuğa yatırıp bir güzel sikti yüzüme attırmasına izin verdim. Yüzüme attırdıktan sonra ödevlerini yapmaya gitti.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.