Genç adamın notları kötüydü. Okulda başarısızlığına rağmen, ailesi ona her zaman destek oldu ve onun eğitimine önem verdi. Bu nedenle, özel bir öğretmen tutmak istediler. Genç adam önce isteksizdi, ancak sonunda ailesinin bu teklifini kabul etti. Her hafta beş gün boyunca türbanlı bir öğretmen eve gelmeye başladı. İlk başta, genç adam dersleri asık suratlı şekilde almaya başladı, ancak öğretmenin sabrı ve açıklayıcı tavırları sayesinde derslerden keyif almaya başladı.

Zamanla öğretmen ve öğrenci arasında samimi bir ilişki gelişti. Öğretmen genç adama, hayatındaki sorunları ve zorlukları nasıl aşacağına dair tavsiyelerde bulundu. Genç adam da öğretmenine kendisini anlatmaya başladı. Her gün saatlerce vakit geçirdikleri için ara sıra ders sırasında başka konular hakkında sohbet ediyorladı. Genç adamın bugün biraz canı sıkkın çünkü kısa zaman önce sevgilisi onu terk etmiştir. Hocasıyla dersleştiği sırada manitasından ayrıldığı söyler ve konuyu yaşadığı bazı cinsel hatıralara getirir.

Evli olan türbanlı öğretmene sakso hikayelerini anlatır. Bu tarz konuların konuşulmasını doğru bulmayan hoca itiraz etse de, bir yandan dinlemek ister. Öğrencisinin ısrarı üzerine seks konularına maruz kalır. Delikanlı masanın diğer tarafından kalkıp kadının yanına gelir ve pantolonun üzerinden sikini zorla elletir. Hocanın elini zorla tutup yarağında gezdirir. Evli kadın bir kere dokununca kendisini tuhaf hisseder, daha önce hiç kocasına karşı ihanet etmemiştir. Hemde bunu genç öğrencisiyle birlikte yapma fikri ona çok cazip gelir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.