Ergenlik çağında olan genç adam, sikini kontrol edemediği bir dönemden geçmektedir. Sürekli bir yerlere dayar ve sikini boşaltmaya çalışır. Bu hastalığı yüzünden evde sürekli sandalyeye ve koltuklara yaslayarak sanki kadın sikiyormuş gibi git gel yapmaya başlar. Bu durumu fark eden babası, oğlunun bu durumuna çok üzülür ve eve bir doktor çağırmak ister.

Eve gelen seks uzmanı, bu konuyu nasıl düzelteceğini çok iyi bilmektedir. Eve geldiğinde rahatsızlığı nükseden oğlanı sandalyeye yaslarken görür ve onu sakinleştirdikten sonra babasını odadan göndererek tedavi işlemlerine başlar. Gömleğinin bir kaç düğmesini açtıktan sonra oğlanı koltuğa oturtur ve yanına giderek ona bacağını uzatır. Kocaman memeleri gören eleman yerinde duramaz ve kadının bacağına kerkinmeye başlar.

Böyle azgınlıkta bir genç erkek ile uzun süredir birliktelik yaşamamış olan seks terapisti, bu adamı sikişerek tedavi edebileceğini düşündüğü için üzerini çıkarır. Hele ki adamın büyük penisini görünce işler onun için daha da zevkli bir hal alır. Birliktelikten sonra adam iyileştiği için bundan sonra da hastalığın tekrarlamaması için düzenli olarak sikişmeleri gerekmektedir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • Sanane 1 sene ago

    Jhony reis bok yesin adam yokluktan herşeyi sikmiyor zevk için sikiyor