Daha öncesinde bu tarz bir takside ilişkiye girmiş olan maskeli kaşar kimliğini gizlemek istemektedir. Tekrar aynı taksici abi ile karşılaşınca ona kod adını veriyor ve aynı kişi olduğunu anlıyor. Zaten böyle bir kadını kim unutabilir ki? Jartiyerli, mini etekli ve maskeli! Geçen sefer olanları kocasına anlatmış ve bu durum kocasını oldukça azdırmış. Bu karı da tekrardan taksiciyle ilişkiye girmek için epey uğraşmış. Arka koltuğa oturduğu gibi kedicik kostümlü kız vajinasını yol boyunca okşuyor.

Geçen sefer tadına varamadığı için bu kez arabayı kimsenin olmadığı yere sürerken son sürat ilerliyor. Kırmızı ışıkta geçerek ceza yemeyi bile göze alan azgın teke, arka koltuğa geldiğinde yüzü ne kadar blurlu olsa da beyaz sakallarından yaşça büyük birine benziyor. Kadının pembe kilotundan kurtulduktan sonra kararmış olan amını parmağıyla oynatıyor. Çılgına dönen hatun vajinası yalanırken kudurarak hadi sik beni, yalvarırım içime pompala gibi sözler kullanıyor.

Hiç ödün vermeden yalayarak kadını iyice kıvama getiren şoför vakti geldiği sırada sikini ortaya çıkartarak sırılsıklam olan bal kutusuna sokmaya ve köklemeye başlıyor. Sıra sik yalamaya geldiğinde arka koltukta göt deliğini bile kadına yalatan eleman kızı evirip çevirip değişik ve ilginç pozisyonlarda becererek amının üzerine spermlerini bırakıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.