Akşam saatinde eve geldiğimde annemi mutfakta ağlarken gördüm. Hemen yanına gittim ve neler olduğunu anlamaya çalışıyordum. Nedense sürekli ağlıyordu ve içiyordu. Hemen elinden aldım ve onunla konuşmaya başladım çünkü bu ilk değildi. Şerefsiz babam gene canımdan çok sevdiğim annemi aldatmış ve kadını yüz üstü bırakmış. Ona babamdan ayrılabileceğini gerekirse birlikte uzaklara gidebileceğimizi söyledim.

Onu sevdiği için sürekli alttan alan annem, önemli değil ve sorun yok gibi kelimeler kullanarak hiç bir şey yokmuş gibi davranmaya çalışıyordu. Bende annemi ona karşı iyice doldurdum ve onu aldattığını söyledim. Bunu zaten daha önceden bildiği için çok fazla dikkate almadı ve beni sakinleştirmeye çalıştı. Annemin ağlamasını istemediğim için ona iltifat ederek yüzünü güldürmeyi başarmıştım.

Çok yorgun olduğum için odama geçtim ve uzanmaya başladım. Kısa süre sonra uyuya kalmışım ve annemin beni dürtmesi ile uyandım. Üzerinde uzun kollu bir kazak vardı fakat altında sadece kilot olduğunu gördüğümde neler oluyor diye sormadan duramadım. Baban evde değil diyerek yorganımı çekiştirmeye başladı fakat ona engel olmaya çalışıyordum. Kafası gerçekten çok güzeldi ve birden elini penisime attığında ona daha fazla dur diyemedim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

6 Comments